Obchodní podmínky

Úvod

Děkujeme vám za návštěvu našeho webového portálu, který slouží k porovnání možností využití družstevního financování pro fyzické osoby a klienty. Následující obchodní podmínky stanovují práva a povinnosti mezi vámi (uživatelem) a námi (poskytovatelem webového portálu). Před používáním našeho webu si pečlivě přečtěte tyto obchodní podmínky. Pokud nesouhlasíte s některou částí těchto podmínek, nedoporučujeme používat naše webové stránky.

Informační charakter

Naše webové stránky mají informativní charakter a slouží k poskytování informací o možnostech využití družstevního financování pro fyzické osoby a klienty. Prezentujeme vám různé aspekty a výhody této formy financování. Chceme vás informovat, že jako součást našeho affiliate marketingového programu můžeme obdržet provizi za doporučení klienta ke společnosti poskytující družstevní financování. Tato skutečnost nemá však žádný vliv na naši povinnost poskytovat objektivní a nezávislé informace.

Rozhodnutí o financování

Rozhodnutí o využití družstevního financování je výhradně na vás. Naše webové stránky vám poskytují informace, které vám mohou pomoci při rozhodování, ale neměly by být považovány za investiční nebo právní rady. Doporučujeme vám pečlivě zvážit všechny faktory a konzultovat s odborníky před přijetím jakéhokoli rozhodnutí týkajícího se využití družstevního financování.

Omezení odpovědnosti

Veškeré informace na našem webu jsou poskytovány "as is" bez jakéhokoliv výslovného nebo implicitního záručního příslibu. Snažíme se zajistit, aby informace byly co nejaktuálnější a přesné, ale nezaručujeme jejich dokonalost a kompletnost. Nejsme odpovědni za případné ztráty nebo škody vzniklé v souvislosti s používáním našeho webu nebo spoléháním se na informace uvedené na těchto stránkách.

"As is" Pop-up

Co je "as is"?